Historia firmy

Firma nasza powstała w 2004 r jako biuro rachunkowe oraz podmiot świadczący usługi z zakresu doradztwa gospodarczego i finansów.

Od tego czasu systematycznie rozwijamy naszą działalność, nawiązujemy kontakty partnerskie owocujące trwałą współpracą, pozyskujemy nowych klientów, zatrudniamy kolejnych pracowników, którzy stanowią dla nas największą wartość. Rozszerzyliśmy swoją ofertę dostosowując ją do potrzeb klientów oraz do ciągle rozwijającego się rynku usług doradczych.

Od samego początku, celem firmy było zaspokojenie potrzeb klientów, którym nie wystarczały standardowe narzędzia. Dostarczaliśmy i ciągle dostarczamy rozwiązania szyte na miarę, pod konkretne potrzeby odbiorcy. To skutkuje rzesza zadowolonych i powracających kontrahentów.

Priorytetem naszej firmy jest pełne dostosowanie się do wymagań i życzeń Klienta, dlatego gwarantujemy Państwu rzetelne wykonanie powierzonych nam obowiązków, maksymalne zaangażowanie w każde zadanie, elastyczne podejście do współpracy, komunikatywność i życzliwość we wzajemnych relacjach.

Formularz kontaktowy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie
moich danych osobowych
na zasadach określonych
w regulaminie.

 

 kreskastopka
4strategy consulting
ul. Dąbrowskiego 77A kom.: 500 705 000, tel.:  61 679 13 55 NIP: 788-170-48-44
60-529 Poznań fax: 61 642 73 75 e-mail: info@4strategy.pl
kreskastopka