Kadry i księgowość – doradztwo podatkowe

Nowoczesne usługi księgowo – kadrowe – zajmujemy się profesjonalnym doradztwem finansowym i podatkowym dla małych i średnich firm. Wiemy, że właśnie takich usług ciągle brakuje na rynku – usług tak samo profesjonalnych jak te świadczone przez renomowane firmy doradcze a jednocześnie konkurencyjnych cenowo, a zatem dostępnych dla małych firm.

Celem działalności naszej firmy jest zapewnienie wysokiej jakości usług księgowości dla firm, które świadczymy poprzez kierunkowe wykształcenie oraz duże doświadczenie, wynikające z wieloletniej praktyki w sektorze usług rachunkowych. Dzięki specjalizacji, każdy nasz doradca podatkowy jest w stanie zaoferować fachowe rozwiązania z zakresu księgowości dla firm, kadr i płac, rejestracji spółek, a także analiz ekonomicznych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, połączyliśmy usługi biura rachunkowego i doradztwa podatkowego, dzięki czemu obsługa księgowo-podatkowo jest sprawniejsza i skuteczniejsza. Nasi doradcy finansowi na bieżąco monitorują szybko zmieniające się przepisy, stanowiąc dla wszystkich klientów wsparcie zarówno w prowadzeniu działalności gospodarczej, jak w podejmowaniu najważniejszych decyzji biznesowych.

 

W ramach usługi księgowość dla firm proponujemy kompleksową obsługę finansowo-rachunkową:

  • księgi rachunkowe,
  • księgi przychodów i rozchodów,
  • ryczałt ewidencjonowany,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych,
  • opracowywanie bilansu zysków i strat,
  • przygotowywanie analiz finansowych,
  • kontakt z Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

 

Każdy nasz doradca finansowy oferuje szeroki zakres usług wspomagających prowadzenie firmy i ułatwiających podejmowanie kluczowych decyzji. Doradcy finansowi, z którymi można spotkać się na miejscu w naszym biurze w Poznaniu, są w stanie przygotować dla Państwa kompleksową wycenę przedsiębiorstwa, opracować opinię finansową, a także pomóc w przeprowadzeniu procesu przejęcia spółki.

Z kolei każdy współpracujący z nami doradca podatkowy udziela konsultacji i fachowych porad podatkowych. W ramach tych usług proponujemy Państwu między innymi analizę obciążeń finansowych, badania sprawozdań finansowych, a także sporządzanie deklaracji podatkowych. Specjalizujemy się również w przeprowadzaniu optymalizacji podatkowej, pozwalającej zredukować obciążenia fiskalne przedsiębiorstwa.

Naszą przewagą konkurencyjną w stosunku do wielu typowych biur rachunkowych lub firm konsultingowych jest dogłębna wiedza na temat wspomagania działalności gospodarczej przez system finansowo-księgowy i praktyczna znajomość problemów zarządzania finansami zdobyta w toku wielu lat pracy zawodowej.

Księgowość dla firm, doradcy podatkowi: Poznań – profesjonalne usługi rachunkowe dostosowane do potrzeb Twojej firmy!

Formularz kontaktowy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie
moich danych osobowych
na zasadach określonych
w regulaminie.

 

 kreskastopka
4strategy consulting
ul. Dąbrowskiego 77A kom.: 500 705 000, tel.:  61 679 13 55 NIP: 788-170-48-44
60-529 Poznań fax: 61 642 73 75 e-mail: info@4strategy.pl
kreskastopka