Plany naprawcze i restrukturyzacja firm

 

Co zrobić kiedy w firmie kryzys? Niezwłocznie przygotować plan naprawczy!

Przygotowanie planów naprawczych daje nam w 4strategy consulting wiele satysfakcji, głównie ze względu na efekt końcowy i możliwość śledzenia postępów w naprawianych przedsiębiorstwach.
Już samo zidentyfikowanie potrzeby stworzenia plan naprawczego jest kamieniem milowym w procesie restrukturyzacji firmy. Dzięki otwartemu spojrzeniu na aktualną sytuację jednostki, głębokiej analizie procesów oraz finansów jednostki, możemy dowiedzieć się wiele o kierunku dalszego działania.

 

plany_naprawcze1

 

W naszych planach naprawczych:

  • zwracamy uwagę na kluczowe przeszkody w rozwoju,
  • wyceniamy i wskazujemy potencjał do poprawy,
  • wskazujemy rozwiązania usuwające przyczyny problemów

Przygotowywane przez nas plany naprawcze są zawsze skoncentrowane na stabilizację  w okresie kryzysu, a więc na zlikwidowanie wszystkich elementów wpływających na utratę płynności przedsiębiorstwa. Jednym z istotniejszych czynników każdego planu naprawczego jest racjonalne zarządzanie środkami finansowymi, a także opracowanie rozwiązań usuwających przyczyny problemów w firmie, a nie ich objawy.

Jako profesjonalna firma posiadająca wieloletnie doświadczenie w restrukturyzacji firm, dokładamy wszelkich starań, by przeprowadzane działania restrukturyzacyjne pozwalały przedsiębiorstwu sprawnie funkcjonować w przyszłości. Zakres zmian składających się na tego rodzaju proces jest dość szeroki, a dotyczyć może między innymi zmiany formy prawnej, podziału firmy na mniejsze struktury czy modyfikacji strategii marketingowej.

Poza restrukturyzacją firm, proponujemy także optymalizację procesów w przedsiębiorstwach. Z doświadczenia wiemy, że najczęściej działania optymalizacyjne są przeprowadzane w momencie ważnych zmian organizacyjnych. Optymalizacja procesów w firmie stanowi usługę, która gwarantuje możliwie jak najlepsze wykorzystanie zasobów przedsiębiorstwa, pozwalając na wzrost rentowności i efektywności produkcji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami restrukturyzacji i optymalizacji procesów w firmie.

Formularz kontaktowy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie
moich danych osobowych
na zasadach określonych
w regulaminie.

 

 kreskastopka
4strategy consulting
ul. Dąbrowskiego 77A kom.: 500 705 000, tel.:  61 679 13 55 NIP: 788-170-48-44
60-529 Poznań fax: 61 642 73 75 e-mail: info@4strategy.pl
kreskastopka