Doradztwo gospodarcze i audyt

 

Wysokie znaczenie konsultingu ujawnia się w związku ze stopniem skomplikowania wielu procesów gospodarczych, co oznacza, iż prowadzenie pewnych rodzajów działalności wymaga stosowania skomplikowanych procedur bądź działania w skomplikowanych strukturach. Często wymaga to korzystania z pomocy zewnętrznej.

Wynikiem prowadzonego przez 4strategy consulting procesu doradczego są z reguły zalecenia, rady natury specjalistycznej dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta bądź kompleksowe i wielopłaszczyznowe ekspertyzy. Zasadą zapewniającą odpowiedni poziom usług konsultingowych jest nasze profesjonalne przygotowanie oraz niezależność formułowania ocen bądź wykonywania czynności doradczych czy też sprawdzających.

Nasz konsulting polega na świadczeniu usług doradczych w sposób neutralny, obiektywny z dołożeniem szczególnej dbałości o interes klienta.
Dodatkowo, jako nasz podstawowy obowiązek wskazujemy zobowiązanie do dochowania poufności wynikające z charakteru świadczonej usługi oraz częstokroć z wagi danych przekazywanych przez zlecającego.

Jesteśmy firmą elastyczną, która zawsze ma na uwadze oczekiwania przedsiębiorców, a także unikalność prowadzonego biznesu. Usługi consultingu i doradztwa gospodarczego proponujemy zarówno dojrzałym spółkom, jak i firmom, które dopiero wchodzą na rynek, rozpoczynając pracę na swój sukces.

Wszystkim przedsiębiorstwom, bez względu na rodzaj prowadzonej działalności, proponujemy szereg kompleksowych usług, pozwalających nie tylko na zwiększenie konkurencyjności, ale także na optymalizację procesów w firmie. Nasi eksperci pomagają tworzyć plany rozwoju firmy, wykonują analizy finansowe, a także zajmują się doradztwem operacyjnym i strategicznym. Świadczone przez nas doradztwo gospodarcze pozwala zdefiniować kierunek zmian, w celu zwiększenia przychodów oraz efektywności przedsiębiorstwa.

4strategy.pl – profesjonalne doradztwo gospodarcze i consulting Poznań: wskazujemy strategiczne kierunki rozwoju, optymalizujemy procesy biznesowe, a także pomagamy w budowaniu przewagi konkurencyjnej!

Formularz kontaktowy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie
moich danych osobowych
na zasadach określonych
w regulaminie.

 

 kreskastopka
4strategy consulting
ul. Dąbrowskiego 77A kom.: 500 705 000, tel.:  61 679 13 55 NIP: 788-170-48-44
60-529 Poznań fax: 61 642 73 75 e-mail: info@4strategy.pl
kreskastopka