Dashboard: kokpit menedżerski – steruj swoimi wynikami

 

Wiele firm zmaga się z raportami, które są przeładowane ilością danych, przedstawionymi w nieczytelny i trudny do analizy sposób. Dla procesu decyzyjnego bardzo istotnym jest przedstawienie kluczowych wskaźników w sposób jasny i intuicyjny.

Tracisz dużo czasu na prezentację i analizę wyników firmy? Zleć to nam! Zadbaj, by zarządzanie firmą było jeszcze bardziej efektywne!

Idealnym narzędziem do szybkiej analizy jest Dashboard – zestawienie najważniejszych wartości w ujęciu graficznym, kokpitu menedżerskiego.
Takie rozwiązanie pozwala na efektywne zarządzanie firmą.

 

dashboard1

dashboard

 

4Strategy consulting z sukcesem współpracuje z firmami zamieniając potok danych w jasną wizję i kierunek w Twoim biznesie.

Pomagamy w osiągnięciu sukcesu od początku do końca oraz w efektywniejszym zarządzaniu firmą, opierając się na podstawowych krokach:

  • Zidentyfikowanie aktualnych potrzeb – tworzenie dashboardu zawsze rozpoczyna się od problemu biznesowego do rozwiązania (np, wyjaśnienie dlaczego sprzedaż jest niższa od prognoz),
  • Określenie kluczowych wskaźników efektywności, które definiują problem biznesowy i dostosowanie ich do każdego użytkownika
  • Zapewnienie jakości dla 5 podstawowych obszarów – kompletności, spójności , ważności, aktualności i dokładności
  • Opracowanie głównego obszaru dashboardu aby podkreślić kluczowe wskaźniki wydajności i zwrócić na nie uwagę.
  • Dodanie kontekstu poprzez pomocnicze dane takie jak: trendy, prognozy i cele, a także inne informacje porównawcze
  • Stworzenie innych wskaźników uzupełniających , porównań i informacji , które wyjaśniają, tendencje i problemy w kluczowych wskaźnikach wydajności
  • Wybór odpowiedniej metody wdrożenia
  • Wsparcie poprzez kodowanie, wdrażania i nadzorowanie dalszego użytkowania

Aby kokpit menedżerski był skuteczny nie może być tylko zestawieniem kilku kolorowych wykresów. 4Strategy consulting stworzy dla Ciebie narzędzie, które dostarczy wartość natychmiast, ale także pomoże w zarządzaniu firmą na przestrzeni kolejnych miesięcy i lat. Zaletą wysokiej jakości, niezawodnego kokpitu menedżerskiego jest także atrakcyjna forma prezentacji wyników, która pozwala uniknąć gąszczu liczb.

Wypełnij formularz kontaktowy, a my zaproponujemy rozwiązanie indywidualnie dopasowane dla konkretnej firmy!

Formularz kontaktowy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie
moich danych osobowych
na zasadach określonych
w regulaminie.

 

 kreskastopka
4strategy consulting
ul. Dąbrowskiego 77A kom.: 500 705 000, tel.:  61 679 13 55 NIP: 788-170-48-44
60-529 Poznań fax: 61 642 73 75 e-mail: info@4strategy.pl
kreskastopka